Celina në formacionin më të mirë në Angli

Formacionin më të mirë të javës në kampionatin anglez, Championship.

Mesfushori i Swanseat pati paraqitje të mirë në ndeshjen e fundit kundër kundër Middlesbrough ku uellsianët fituan 3-1.

Celina regjistroi dy asistime në këtë duel.

22 vjeçari këtë edicion ka shënuar 5 gola në kampionat dhe ka regjistruar 6 asistime.