Champions League/ Kalojnë vetëm 2 minuta dhe shënohet goli i parë i mbrëmjes, ja autori

Po luhen ndeshjet e fundit të fazës së grupeve të Champions League, ku pritet të jetë një mbrëmje emocionuese në 8 stadiume europiane.

Nuk ka zgjatur shumë dhe shënohet goli i parë i mbrëmjes në sfidën Feyenoord-Napoli, shkruan SYRI.net.

Në minutën e dytë Zielinski kalon skuadrën italiane në avantazh.