Ja skuadrat që kanë siguruar fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve

31 skuadra kanë siguruar fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Janë mësuar 31 skuadra që do të garojnë në Ligën e Kampionëve edicionin e ri.Skuadra e fundit do të mësohet shumë shpejtë, në përballjen mes Salsburgut të Austrisë dhe Dinamos së Zagrebit.
grruru-768x432