Juventus mposht Dinamon, kualifikohet si i pari

Juventus e ka mposhtur Dinamo Zagrebin 2:0.

Italianët fituan ndeshjen në Torino për të ruajtur vendin e parë në grup.Golat për ekipin e Massimiliano Allegrit i shënuan Gonzalo Higuain dhe Daniele Rugani.