Lajm fantastik për Milanin para ndeshjes së të shtunës

Milan ka marr një lajm fantastik. Milan e ka në dispozicion Lucas Biglian. Mesfushori argjentinas është rikthyer nga lëndimi, andaj do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës, përcjell lajmi.net. Gennaro Gattuso do t’i ketë disa opsione për në mesfushë, ndërsa Biglia pritet të startojë në ndeshjen e së shtunës ndaj Cagliarit. Trajneri i Milanit ka si opsion edhe mesfushorët si, Franck Kessie, Lucas Paqueta dhe Timeou Bakayoko