Liga e Kampionëve vazhdon me tetë ndeshje, spikat Chelsea – Juventus

Sonte (e martë) do të zhvillohen tetë ndeshje interesante në kuadër të xhiros së pestë në fazën grupore të Ligës së Kampionëve.
Dy ndeshje nisin me fillim nga ora 18:45, kurse gjashtë të tjera nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Ndeshja më interesante zhvillohet në Londër mes Chelseas dhe Juventusit, dy skuadrat që garojnë për pozitën e parë në tabelë.

Të gjitha ndeshjet:

Dynamo Kiev – Bayern Munich (18:45)

Villarreal – Man United (18:45)

Barcelona – Benfica (21:00)

Chelsea – Juventus (21:00)

Lille – Salzburg (21:00)

Malmo – Zenit (21:00)

Sevilla – Wolfsburg (21:00)

Young Boys – Atalanta (21:00