Liga e Kampionëve vazhdon me tetë sfida, vëmendja te Juve – Chelsea

Sonte (e mërkurë) do të zhvillohen tetë sfida shumë interesante në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja më interesante pritet të zhvillohet në Torino, ndërmjet Juventusit dhe Chelseas, shkruan lajmi.net.Derbi interesant është edhe mes Manchester Unitedit dhe Villarrealit që zhvillohet në “Old Trafford”.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte:

Atalanta – Young Boys (18:45)

Zenit – Malmo FF (18:45)

Bayern Munich – Dynamo Kyiv (21:00)

Benfica – Barcelona (21:00)

Juventus – Chelsea (21:00)

Manchester United – Villarreal (21:00)

Salzburg – Lille (21:00)

Wolfsburg – Sevilla (21:00).