Në këtë televizion mund të ndiqni ndeshjen e Kosovës

Kosova sonte luan ndeshjen e Ligës së Kombeve kundër Azerbajxhanit.

Djemtë e Challandes do të kërkojnë fitoren e parë zyrtare në stadiumin olimpik të Bakut, shkruan indeksonline.

Ndeshja do të transmetohet edhe në televizionin publik të Kosovës (RTK) dhe në Supersport.

Pas tri ditësh, Kosova do të luaj edhe ndeshjen tjetër kundër Ishujve Faroe në Prishtinë.