Paniku nga humbja, kandidatët fushatë edhe te varrezat

Duket se këto zgjedhje nuk po kursehen as të vdekurit kur vjen puna të fushata.

Kështu kandidatët për deputet nga Drenica, kanë vendosur posterët e tyre edhe në rrethojat e varreva në Drenas, shkruan Magazina.al

Postërt e fushatës së tre kandidatëve të PDK’së për deputet, Naim Bazajt, Bekim Haxhiut e Muharrem Xhemajlit, shihen në rrethojat e varrezave, ndoshta kjo për faktin se varrezat janë në qendër të këtij qyteti dhe reklamimi është më i përshtatshëm.

Image