PSG zyrtarizoi Neymarin, ky është formacioni që mund ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTPSG zyrtarizoi Neymarin, ky është formacioni që mund ta fitojë Ligën e Kampionëve (Foto)

PSG zyrtarizoi mbrëmë transferimin e Neymar.

Në këtë mënyrë, skuadra franceze ka krijuar një skuadër shumë të frikshme.

Sulmin braziliani do ta përbëjë me Cavanin dhe Di Marian.