ZYRTARE: Juventus me pesë mungesa kundër Barcelonës (FOTO)

Khedira, Mandzukic, Chiellini, Cuadrado dhe Howedes do të mungojnë ndaj Barcelonës.

Juventusi ka zbardhur listën e lojtarëve që do të udhëtojnë në Spanjë për t’u përballur me Barcelonën të martën në “Camp Nou”.