Casillas në Premierligë, kjo është skuadra e re

Spanjolli pëlqehet shumë nga klubi i Newcastle.

Iker Casillas është afër transferimit në Premierligë.Spanjolli pëlqehet shumë nga klubi i Newcastle, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “A Bola”, Neëcaslte është favorit për shërbimet e gardianit iberik.Për të mbetet i interesuar edhe Real Betis dhe dy klube nga SHBA-të.