Kapet drogë e madhe në Korçë

Një sasi e madhe droge është sekuestruar në Korçë. Në pranga janë vënë dy persona.

Sipas burimeve policore janë bllokuar 121 kilogramë kanabis.

Në kërkim është shpallur edhe një përson i tretë.

Në pranga janë vënë, Hamit Hoxhali, 37 vjeç dhe Dorian Karuni, 28 vjeç, ndërsa në kërkim është shpallur i riu me inicialet K. E./syri.net