Messi dhe Suarez takohen me Neymarin

Edhe pse Neymar u largua nga Barcelona miqësia e tij me Lionel Messin dhe Luis Suarezin ka mbetur.

Treshja janë takuar sot dhe është Lionel Messi ai që e ka zbuluar këtë duke postuar një foto në Instagram.

Madje ai është tallur paksa me Gerard Piquen, duke i shkuar atij se Neymar është kthyer.

Pique kishte postuar një foto me brazilianin para se ky të largohej, ku shkruante se do të qëndrojë.

Neymar tashmë është paditur nga Barcelona për shumën e 9 milionë eurove.