Nis finalja mes Realit e Liverpool

Problemet me tifozë përpara stadiumit kanë bërë që të shtyhet finalja e Ligës së Kampionëve për 36 minuta.

1’ Pas disa incidenteve përpara stadiumit në Estade de France tashmë ka nisur finalja mes Realit e Liverpoolit.

Të parët që luajnë me topin janë lojtarët e Liverpool.

Ndeshjen mund ta ndiqni LIVE në Klan Kosova dhe Artmotion.