Një viktimë dhe 22 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë të ditur bilancin e 24 orëve të fundit me Covid-19.

Sipas IKSHPK-së, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 22 raste të reja, ndërsa është shënuar edhe një rast i vdekjes.