Superliga e Kosovës, ja 5 takimet e sotme

Sot zhvillohen pesë ndeshje në Vala Superligën e Kosovës.

Vëmendja më e madhe është në Gjilan, ku kjo skuadër e pret Feronikelin.

Në ndeshjet tjera takohen Hajvalia-Drenica, Besa-Ferizaj, Llapi-Trepça dhe Trepça ’89-Drita.

Më poshtë e keni orarin e plotë të ndeshjeve.

superliga