Thaçi dhe Vuçiq diskutojnë në panelin e Konferencës së Sigurisë

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, janë duke mbajtur fjalime në panel në kuadër të Konferencës së Sigurisë në Mynih të Gjermanisë.

Në mes të tyre është edhe komisioneri europian, Johannes Hahn, njofton Klan Kosova.

Për këtë takim ka njoftuar Michael Karnitschnig, i cili është bashkëpunëtor i komisionarit Johanes Hahn.

View image on Twitter

Michael Karnitschnig@MiKarnitschnig

.@MunSecConf panel on #Serbia#Kosovo kicks off, w @predsednikrs @avucic, @JHahnEU, @HashimThaciRKS, @ischinger134:16 PM – Feb 16, 2019See Michael Karnitschnig’s other TweetsTwitter Ads info and privacy

klankosova.tv