Vdes një fëmijë në Shtime

Një fëmijë është dërguar në Qendër e Mjekësisë Familjare në Shtime pa shenja jete rreth orës 16:00.

Atë e ka dërguar një femër dhe vdekja eshte konstatuar nga mjeku kujdestar.

 

Kurse, me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i fëmijës është dërguar për obduksion. /Indeksonline/