Veseli në takim të paparalajmëruar me Delawie

Kryekuvendari dhe ambasadori amerikan janë duke zhvilluar një takim të paparalajmëruar, ku temë mësohet të jetë demarkacioni.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është duke zhvilluar një takim të paparalajmëruar me ambasadorin amerikan në Kosovë, Greg Delawie, njofton Klan Kosova.

Nuk është dhënë asnjë detaj rreth këtij takimit, por mësohet që arsye dhe temë bosht e tij të jetë ratifikimi i Demarkacionit me Malin e Zi.