Audi u dhuron automobila të rinj futbollistëve të Barcelonës

Sponsori klubit të Barcelonës, kompania Audi, u dhuroi futbollistëve të klubit automobila të rinj për përdorim gjatë stinorit, raporton Anadolu Agency (AA).

Në ceremoninë e dorëzimit të çelësave të organizuar nga Audi në qytetin e Barcelonës, vëmendje tërhoqi futbollisti i lënduar turk Arda Turan me këmbë të fashuar dhe me pantofël.