Barcelona apo Real Madrid? Ja ku po transferohet Firmino

Një emër tjetër i është shtuar listës së dëshirave të Real Madridit për fazën e sulmit.

Se Real Madrid po kërkon një zëvendësim për Cristiano Ronaldon, kjo nuk është një mister.

‘Daily Star’ raporton se sulmuesi i Liverpoolit, Robert Firmino, ka hyrë në listën e dëshirave të Real Madridit, përcjell ‘lajmi.net’.

Sulmuesi brazilian mund të jetë caku i radhës i kampionëve të Evropës.

Përveç Robert Firmino, Real Madrid po kërkon edhe Harry Kanen e Tottenham Hotspur dhe Eden Hazardin e Chelsea.