Hunays – Çobani i vogel

0
https://youtu.be/Ts_JPyGVJtA

Mevlan Kurtishi – La ilaha illallah (Vocals Only)

0
https://youtu.be/O77CSo_qR8k

Sot ka g’zim bota Islame – Ademi&Ubejdi

0
https://youtu.be/3UpB4p4olRA

Egzon Ibrahimi – Sheqerkat e Bajramit

0
https://youtu.be/Yon7CWS_LHk Organizator: AKEA Teksti dhe muzika: Fatmir Muja Orkestroi: Agon Neziri Videorealizimi: Xhevat Tahiri - Ask Jack

Presidenti ukrainas: Aneksimi rus është i pavlefshëm

0
Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, ka nënshkruar një dekret që shpall të pavlefshëm aneksimin e pjesëve të Ukrainës nga Rusia, transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas dekretit,...