Di Maria me vendim fantastik për Barcelonën

Angel Di Maria ka vendosur të transferohet te Barcelona.

Angel Di Maria dëshiron të transferohet te Barcelona.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain ka kërkuar nga klubi francez që t’ia aprovojë sa më shpejtë kalimin në Camp Nou.

Di Maria ka zgjuar interesim nga Barcelona pas shitjes së Neymar pikërisht tek Paris Saint-Germain.

Dhe, ylli argjentinas dëshiron të nënshkruajë me klubin katalan në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës.