“Jam shumë i lumtur, sepse nuk do të luaj më kundër Messit”

“Jam shumë i lumtur që jam këtu, sepse nuk do të luaj më kundër Leos”, tha Lenglet për “Barca TV”.
Transferimi i ri i Barcelonës, Clement Lenglet, ka folur për Leo Messin.

Ai tha që është shumë i lumtur që s’do të luajë më kundër Messit, përcjellë “Lajmi.net”.

“Jam shumë i lumtur që jam këtu, sepse nuk do të luaj më kundër Leos”, tha Lenglet për “Barca TV”.

“Messi është më i miri në botë. Ai i dominon ndeshjet me lehtësi dhe mund të shënojë në çdo moment nga cili pozicion që dëshiron”, shtoi ai.