Jose Mourinho e sulmoi zyrtarin e Chelseas

Nuk ka përfunduar në mënyrën më të mirë derbi mes Chelsea dhe Manchester United.

Ndonëse rezultati pas 90 minutave në fushë përfundoi në “paqe”, njëjtë nuk mund të thuhet për atë që ndodhi mes stafit të skuadrave.

Ishte njëri nga zyrtarët e Chelsea që duke festuar golin e Barkley të shënuar në minutën e 96’ vendosi të ‘provokoi’ para syve të Jose Mourinhos.

Këtij ‘provokimi’ nuk mundi t’i përmbahet Jose Mourinho, që me nxitim iu sul për ta sulmuar./Lajmi.net/