Kombëtarja e Kosovës niset në Azerbajxhan

Kombëtarja e Kosovës në mëngjesin e sotëm është nisur për në Baku ku do të zhvilloj ndeshjen e Ligës së Kombeve kundër Azerbajxhanit.

Skuadra e Drejtuar nga Challandes është parë shumë e motivuar para nisjes, raporton nga terreni.

Ndeshja do të luhet të Premten nga ora 19:00 në stadium olimpik të Bakut.

Kujtojmë se Kosova është në grup me Azerbajxhanin, Ishujt Faroe dhe Maltën