Kosova realizon stërvitjen e parë

Përfaqësuesja e Kosovës sot ka kryer stërvitjen e parë në Drenas.
Ishte stadiumi i Feronikelit që ka hapur dyert për Përfaqësuesen e Kosovës, në prag të ndeshjes më të rëndësishme në historinë e saj, atë ndaj Kroacisë.

Kosova dhe Kroacia do të përballen më 6 tetor në ‘Loro Boriçi’ në ndeshjen kualifikuese për botërorin ‘Rusia 2018’, përcjell Lajmi.net.

Disa fotografi nga stërvitja e sotme në stadiumin e Feronikelit, mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme.

st-1st-5st-4st-3st-2