Mbyllet pjesa e parë pa gola, Uellsi 0:0 Shqipëria

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Uellsit dhe Shqipërisë.

Pjesa e parë është mbyllur pa gola 0-0, në ndeshjen miqësore mes Kombëtarës së Uellsit dhe Shqipërisë, raporton lajmi.net.

Paraqitje mjaftë e mirë e Kombëtarës Shqiptare në pjesën e parë, patën disa raste të mira shënimi, përmes Manajt, por që nuk arritën ti konkretizojnë.

Rezultati i pjesës së parë:

Uellsi 0:0 Shqipëria.