Messi nuk i do këta dy lojtarë te Barcelona

Leo Messi duket se nuk i ka raportet e mira me disa lojtarë te Barcelona.

Leo Messi ka kërkuar nga Barcelona që në afatin e verës të ndodhin dy largime.

Ylli argjentinas ka kërkuar nga klubi katalonas që në verë të largohen Arturo Vidal dhe Kevin Prince Boateng, përcjell lajmi.net.

Messi nuk e pëlqen stilin e lojës së tyre, andaj ka kërkuar ga Barcelona që në verë ata të shiten.

Argjentinasi është duke tentuar që nga skuadra ta largojë edhe Philippe Coutinhon dhe Jesion Murillon, por që ende nuk dihet e ardhmja e tyre.