Publikohen formacionet zyrtare: PSG – Barcelona

PSG dhe Barcelona do të luajnë ndeshjen e dytë në kuadër të javës së 16-të në Ligën e Kampionëve.

Një orë përpara ndeshjes janë mësuar edhe formacionet zyrtare.

PSG: Navas, Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa. Gueye, Paredes, Draxler, Verratti, Mbappe, Icardi.

Barcelona: Ter Stegen, Mingueza, De Jong, Lenglet, Dest, Busquets, Pedri, Alba, Messi, Griezmann & Dembélé