Publikohet lista e Real Madrid-it para ndeshjes vendimtare ndaj Manchester City-t

Real Madridi ka publikuar listën, për ndeshjen kthyese të çerek-finales së Ligës së Kampionëve, që do zhvillohet të mërkurën në “Etihad”.

Nuk ka ndonjë ndryshim në listën e publikuar, dhe pritet që “Galaktikët” të luajnë me formacionin e njëjtë sikurse në ndeshjen e javës së kaluar.

Kujtojmë që ndeshja e parë mes Real Madridit dhe Manchester City, përfundoi me barazim 3-3 dhe pritet që të ketë spektakël në ndeshjen e së mërkurës.