Real Madrid me ofertë të re për blerjen e Salah nga Liverpool

“Los Blancos” kanë intensifikuar përpjekjet për transferimin e yllit të Liverpoolit, Mohamed Salah.
Real Madridi është duke shpresuar se oferta prej 150 milionë euro plus kartoni i Lucas Vasquez, do ta bindin Liverpoolin për të hequr dorë nga anësori i talentuar, Mohamed Salah.

Mediat spanjolle raportojnë se “Los Blancos” kanë intensifikuar përpjekjet për transferimin e yllit të Liverpoolit.

Gjigantët spanjoll do të tentojnë t’i sigurojnë gjatë verës shërbimet e 25 vjeçarit, vlera e të cilit është më shumë se 190 milionë euro dhe për këtë Reali është i gatshëm të heqë dorë nga i ledhatuari i Zinedine Zidane, Vasquez.