Real Madridi është në alarm të madh!

Real Madridi duhet ta gjej sa më parë zëvendësuesin e Cristiano Ronaldos.

Real Madridi e largoi Cristiano Ronaldon në këtë verë në drejtim të Juventusit, duke marr 100 milionë euro.

Por, ato 100 milionë euro, nuk arritën ta mbulojnë zbrastësinë që e la portugezi në skuadër, përcjell “lajmi.net”.

Karim Benzema dhe Gareth Bale nuk po arrijnë që ta mbulojnë zbrastësinë e Ronaldos, andaj Real Madridi është vënë në alarm.

Skuadra spanjolle do të tentoj që në verën e ardhshme ta transferoj zëvendësuesin e portugezit, ku Neymar dhe Hazard, shihen si më ideal për atë pozitë.