Rrokulliset taksi në qendër të Prishtinës (Foto)

Një veture taksi është rrokullisur të semaforët kryesor në Prishtine, afër BQK-së dhe Pallatit Rilindja.

Gjatë këtij aksidenti nuk dihet për numrin e të lënduarve.

Aksidenti ka ndodh mbrëmë rreth orës 1 të pasmesnatës. Dëshmitaret i kanë thënë lajmi.net se vetura taksi nuk e ka respektuar semaforin, duke hyrë në të kuqen.

24203572_10159647965765301_789041246_n 24251849_10159647966155301_714713741_n 24172273_10159647966735301_440971239_n 24204724_10159647966795301_1748469021_n 24204934_10159647966835301_1135831258_n