Si të bini në peshë, për të mos shtuar kurrë më!…

Me siguri keni përdorur mijëra metoda për të rënë në peshë, por pas pak kohësh keni vënë re se i keni marrë sërish kilogramët e humbur. Nëse doni që ‘sakrifica’ t’ja vlejë provoni rrugën e mëposhtme.

Fara e lirit, është një përbërës i mbushur me benefite për shëndetin tonë. Është substancë bimore e përbërë nga shumë minerale, lëndë ushqyese, fibra dhe acide yndyrore, të cilat mund të jenë jetike për funksionimin e duhur të organizmit.

Ajo mund të zvogëlojë nivelet e sheqerit në gjak, duke reduktuar kështu dëshirën tonë për ushqim./homehealthyrecipes/

Gjithashtu, në qoftë se fillojmë t’i marrim që tani, atëherë mund të pastrojmë plotësisht zorrët.

Pija e ‘hollimit’ është shumë efektive dhe kryesisht 100% e natyrshme! Pra, përdorni atë dhe jini të sigurt se kërkesa juaj për ushqim do të pakësohet gjerësisht.

Përbërësit:
• Tre lugë farë liri,
• Një litër ujë të zier.

Metoda e përgatitjes dhe marrjes:
Në mbrëmje, hidhni tre lugë farë liri në një termus (ose një tjetër kuti me kapak) me ujë të valuar. Ditën tjetër brenda mëngjesit, ju mund të filloni ta konsumoni këtë pije dhe kilogramët do t’ju ulen ndjeshëm, por mbi të gjitha shëndetshëm.

Merrni përafërsisht tre deri në katër gota nga kjo pije efektive, mundësisht para çdo vakti dhe për 10 ditë radhazi. Do mbeteni pa fjalë! /Mesazhi/