Skuadra e Martial për sezonin e ri

Anthony Martial do të mbetet te Manchester United.

Gjiganti anglez e ka refuzuar përfundimisht ofertën e Tottenhamit. Sipas “RMC Sport”, londinezët kanë tentuar deri në fund, por oferta është refuzuar.

21-vjeçari nuk ka minutazhë të mjaftueshme në “Old Trafford” dhe për këtë arsye është i hapur për një largim të mundshëm.

United kërkohet 60 milionë paund për ta liruar atë.