Sulmohet fizikisht drejtori i PTK-së, Agron Mustafa

Është sulmuar para pak çastesh në një kafiteri në Prishtinë, drejtori menaxhues i PTK-së , Agron Mustafa.

Bëhet e ditur se sulmi ndaj Mustafës është kryer në njërën nga kafiteritë e Prishtinës, shkruan Insajderi.

Vetë Mustafa ka thënë se e din se kush janë sulmuesit.

“Ka qenë Nazim Sahiti dhe polici tjetër i njohur si Tarkani”, tha Mustafa për Insajderin.