Unitedi fitore bindëse ndaj Feyenoordit

Manchester United ka deklasuar Feyenoordin 4:0 në “Old Trafford”.

Golat për Unitedin në këtë ndeshje i shënuan Wayne Rooney, Juan Mata, Zlatan Ibrahimovic dhe Jese Lingaad.

Skuadra e Jose Mourinhos rikthehet kështu te fitorja, pas formës jo të mirë në ndeshjet e fundit.