Unitedi për dhjetë minuta pëson dy gola

Manchester Unitedi po vazhdon me formën e dobët në këtë sezon.

Në vetëm dhjetë minutat e parë në përballjen me Newcastle Unitedin, “Djajtë e Kuq” kanë pësuar dy gola.

Kenedy në minutën e shtatë dhe Muto tre minuta më pas, realizuan për të shokuar vendasit.