VIDEO – Elvis Naçi shfaqë djaloshin që qanë teksa dëgjon emrin e Zotit, dhe kjo bën bujë!

Imami i njohur i Xhamisë së Tabakëve në Tiranë, Elvis Naci, edhe njëherë ka treguar se është më i njohuri në rrjetet sociale.

Qindra shpërdarje në pak minuta është bilansi i kësaj videoje vërtetë emocionuese, ku një djalosh me emrin Alban, qanë kur dëgjon ilahi ku përmendet dhe lavdërohet emri i Zotit.

Djaloshi rreth 10 vjec vërtetë duket mjaft i emocionuar, dhe mos u habisni nëse emocioneve të tij ju bashkoheni edhe ju! /MESAZHI/

deo link=”” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]