Borussia Dortmund – Real Madrid, kryendeshja e sontme në LK

Sonte do të luhen ndeshjet e xhiros së dytë të Ligës së Kampionëve në Grupet E, F, G dhe H.

Ndeshja më interesante pritet të luhet në kuadër të Grupit F mes Borussia Dortmundit dhe Real Madridit.
foto