ESKLUZIVE: Hashim Thaçi te Liqeni i Ujmanit, lundron me barkë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka shfrytëzuar ditën e sotme për t’i bërë vizitë Liqenit të Ujmanit në Veri.

Thaçi për gjysmë ore ka lunduruar me barkë në Ujman. Bashkë me presidentin ishte edhe drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qala dhe ministri i financave, Bedri Hamza./Indeksonline/