Formacioni i Kosovës kundër Turqisë

Kosova ndeshet sot me Turqinë dhe ky mund të jetë formacioni i skuadrës së selektorit Albert Bunjaku.

Formacioni (4-2-3-1): Ujkani – Perdedaj, Pnishi, Rrahmani, Paqarada – Alushi, Shala – Rashica, V. Berisha, Zeneli – Muriqi.