Juventus ndryshon formacionin kundër Olympiacosit

“Bianconerët” kërkojnë kualifikimin në Athinë dhe do ta synojnë me një formacion plot ndryshime.

Juventus do të bëjë shumë ndryshime në formacion për ndeshjen e sotme ndaj Olympiacosit në Ligën e Kampionëve.

“Bianconerët” kërkojnë kualifikimin në Athinë dhe do ta synojnë me një formacion plot ndryshime.

Nga Wojciech Szczesny në portë e deri tek Claudio Marchisio në mesfushë, Juventus pritet të luajë pa disa prej futbollistëve të zakonshëm titullarë, që mungojnë për shkak të lëndimeve.