Lamtumirë Liverpool, Salah largohet në verë

Salah ka tri super-oferta.

Mohamed Salah mund të largohet nga Liverpool.

Lojtari ka shumë oferta në tavolinë, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “The Times”, Salah kërkohet nga Real Madrid, Barcelona dhe PSG.

Liverpooli po bëhet gati për një rezistencë të madhe në verë.