Lëndohet mesfushori kosovar i Barcelonës

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Labinot Kabashi ka pësuar një lëndim.

I riu që luan me skuadrën e Barcelonës, është lënduar, por shkalla e lëndimit ende nuk është bërë e ditur nga drejtuesit e katalunasve.

Kabashi së fundi ishte pjesë e Kombëtares së Kosovës në ndeshjet ndaj Kroacisë dhe Ukrainës./