Napoli – Milan, formacionet e super ndeshjes së Serie A

Napoli dhe Milan takohen sonte në San Paolo në duelin e xhiros së dytë në Serie A.

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të skaudrave,shkruan syri.net.

Napoli (4-3-3): Ospina; Hysai, Albiol, Koulibaly, Mario Rui; Allan, Hamsik, Zielinski; Callejon, Milik, Insigne.

Milan (4-3-3): Donnarumma; Calabria, Caldara, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bakayoko; Suso, Higuain, Bonaventura.