Përleshje fizike në Kuvendin e Kosovës (Foto)

Deputetët e Lëvizjes “Vetëvendosje” nuk kanë lejuar ministren e drejtësisë, Dhurata Hoxha, të flas në foltoren e Kuvendit.

Të njëjtit kanë pamundësuar duke rrahur tavolinat.

Indeksonline ua sjellë pamjet ku disa deputetë të LVV-së dhe PDK-së patën shtyrje mes vete…