Rikthehet Liga e Evropës me 14 ndeshje

Sonte (e enjte) do zhvillohen plotë 14 ndeshje në kuadër të grupeve për Ligën e Evropës.

Ndeshjet janë shumë interesante, derisa veçohen Napoli kundër Legia së Varshavës, ku dy yjet kosovarë Amir Rrahmani dhe Lirim Kastrati do jenë kundërshtarë, transmeton lajmi.net.

Ndërkohë, tjetër ndeshje interesante është edhe ndërmjet Lazios dhe Marseille, dy gjigantët që duan pikët e plota.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte.